Jestem absolwentką studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów politologicznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie i po zdanym egzaminie zawodowym uzyskałam wpis na listę radców prawnych pod numerem KR-2835. Biegle władam językiem angielskim, ukończyłam szkolenia z zakresu prawniczego języka angielskiego, uzyskując międzynarodowe certyfikaty TOLES.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w renomowanych kancelariach radców prawnych i adwokatów
w Krakowie i na terenie Śląska. W swojej codziennej pracy wykorzystuję ponadto wiedzę i umiejętności poszerzone podczas pracy w organach administracji publicznej. Moja praktyka zawodowa obejmuje także pracę w wewnętrznej obsłudze prawnej jednej z wiodących grup kapitałowych branży FMCG
w Polsce. Zdobyte doświadczenie zaowocowało zrozumieniem potrzeb moich Klientów – zarówno korporacyjnych, jak i mniejszych firm oraz klientów indywidualnych.

Moim priorytetem jest zapewnienie pełnej ochrony prawnej Państwa interesów z zachowaniem najwyższych standardów świadczonych usług.  Każda sprawa poddana jest szerokiej analizie, celem znalezienia skutecznych i szybkich rozwiązań w realizacji Państwa zamierzeń.

Dbam o efektywność i precyzję działań na rzecz Klientów. Udzielam skutecznego wsparcia prawnego, bazując na zdobytym doświadczeniu, wiedzy i zrozumieniu Państwa indywidualnych potrzeb. Pomagam wdrożyć optymalne rozwiązania prawne. Czuwam nad bezpieczeństwem prawnym moich Klientów, będąc przekonana, że środkiem do tego celu jest sprawna komunikacja, profesjonalizm
i zaangażowanie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii i zachęcam do kontaktu.

OBSZAR DZIAŁANIA:

Głównym obszarem mojej pracy jest województwo małopolskie i śląskie. Reprezentacja Klienta na rozprawach może się odbywać na terenie całej Polski. Spotkania z Klientami odbywają się w siedzibie kancelarii lub w siedzibie Klienta. W razie potrzeby świadczę również usługi prawne drogą elektroniczną.

Logo_KIRP_wersja_bez_tla_granatowe - Kopia

KOMPLEKSOWA POMOC

W trosce o zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy prawnej współpracuję z:

  • rzecznikiem patentowym,
  • notariuszami,
  • tłumaczami – w tym przysięgłymi
  • biurami rachunkowymi